1101

אפליקציית Polar Beat החדשה!

אפליקציית Polar Beat החדשה! iPhone חדש; אפליקציה חדשה.
אפליקציית האימון החכמה ביותר בעולם זמינה כעת לכל המתעמלים באשר הם, בתוך הבית ומחוצה לו


חברת Polar משיקה את Beat אפליקציית האימון של הדור הבא, המיועדת לכל מי שרוצה להתעמל. רוב אפליקציות האימון רק עוקבות אחר האימונים שלכם, ועוד אימון או אימון מהיר יותר, אינו מביא בהכרח לביצועים משופרים – הכל קשור לאימון חכם יותר. אפליקציית Polar Beat מוסיפה ידע לנתוני האימון שלכם, כדי שתדעו מה הגוף שלכם השיג ומה לעשות כדי לעמוד במטרה הרצויה שלכם: להיות רזים יותר, לרוץ מהר יותר או ללכת רחוק יותר.


אפליקציית Polar Beat שואבת מ- 35 שנות ניסיון של חברת Polar ומוסיפה משמעות וכיוון לאימון שלכם, בין אם בדיוק הצטרפתם לחדר הכושר השכונתי או אם הנכם אתלטים בעלי שם עולמי, בין אם אתם מתאמנים בבית או מחוצה לו.
כאשר תשתמשו באפליקציה בשילוב חיישן הדופק Polar H7, תוכלו ליהנות מתכונות ייחודיות המסייעות לשנות את הכושר הגופני:

  • תכנון מטרת האימון: אולי תרצו לשרוף קלוריות או לשבור שיא הקשור בזמן או במרחק. תוכלו גם לשדרג את האפליקציה כדי שהיא תהיה מכווננת למטרה מתוחכמת יותר,  דוגמת העלאת קצב המטבוליזם שלכם, עבודה על כושר אירובי או אנאירובי, או דחיקת ביצועי המקסימום ומהירות הספרינט שלכם.
  • אימון באינטנסיביות הנכונה: אפליקציית Beat מסייעת לכם להישאר בתחום דופק המטרה שלכם, בלי קשר למטרה האישית שלכם. באמצעות השדרוג שבתוך האפליקציה, תוכלו גם לראות ניתוח עמוק יותר בזמן אמת של ההשפעות האמתיות של האימון שלכם, בין אם אתם שורפים שומן או משפרים את הכושר הגופני שלכם.
  • הבנת ההשפעה של האימון: אפליקציית Beat מפרשת את נתוני האימון שלכם כדי להציג לכם באופן חזותי את ההשפעה של האימון ברמות אינטנסיביות שונות. ראו מה השגתם, האם שיפרתם את העמידות, האם התחזקתם או שרפתם שומנים.
  • מעקב מדויק אחרי קלוריות: השיגו את ספירת הקלוריות המדויקת ביותר – אפילו כאשר אתם מתאמנים בתוך הבית. אפליקציית Polar Beat מספקת גם את כל התכונות הנוספות שתצפו להן: מטרות אימון ונתוני פרקי אימון לפי זמן, מרחק וקלוריות; מפות ומוזיקה; היסטוריה של אימון ושיאים אישיים. היא גם חברתית, ומאפשרת לכם לשתף בהצלחה שלכם את חבריכם ובני משפחותיכם, בצורה מקוונת.

    ניתן למצוא את אפליקציית Polar Beat ב-App Store של Apple בחינם. ניתן לשדרג את האפליקציה בעלות כספית מינורית, והשדרוג מקנה הגדרות מתקדמות למטרות וניתוח אימון מעמיק יותר, בזמן אמת. ה-Beat תואמת ל-iPhone 4S ול-iPhone5, היא תואמת גם ל-iPad 3 המשתמש המערכת הפעלה ios 6 מבית Apple.

    לפרטים נוספים אתם מוזמנים להיכנס לדף המוצר באתר Polar.