1101

הכדור של טכנוג'ים ישפר לכם את היציבה

YNET בדק ומצא: הכדור-כסא שישפר לכם את היציבה

הוא נראה כמו כדור אבל הוא בעצם כסא, שיעשה לגב וליציבה שלכם נפלאות. קבלו את כדור הישיבה האקטיבית שדואג לכך שגם כשתשבו, תמשיכו לאמץ את השרירים החשובים ביותר בגוף

 YNETפורסם: 27.11.14 , 13:25

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4596991,00.htmlלא כל מה שנראה כמו כדור הוא רק כדור. הטרנד החדש מגיע בימים אלו לישראל – מדובר בכדור גמיש, המיועד לישיבה בבית, במשרד או בכל מקום, שאמור "ללמד" את הגוף לשפר את היציבה ולחזק את שרירי הליבה.

העבודה המשרדית גוזלת כשליש משעות הערות. בזמן הזה הפעילות הגופנית שלנו קטנה ביותר. מחקרים מראים כי ישיבה ממושכת במשרד תורמת לעלייה במחלות מטבוליות וקרדיווסקולאריות. כל שינוי התנהגותי במהלך הזמן הזה, בעיקר בכל הקשור בישיבה, יביא לשינוי באיכות החיים שלנו.
בנישה הזו בדיוק נכנס כדור הישיבה האקטיבית מבית טכנוג'ים, המאפשר למעשה להתאמן, כלומר להזיז את שרירי הגוף השונים, בעיקר את שרירי הליבה שאחראים על היציבה, בזמן שאנחנו יושבים.

נכון, בהתחלה המעבר מכיסא המנהלים המרוכך לכדור גורם לאי נוחות מסוימת ואפילו חוסר יציבות. אבל עם הזמן זה עובר והגוף מביא לאיזון מוחלט. הישיבה על הכדור האקטיבי מערבת תנועות זעירות של שרירים רבים, מה שעוזר בשיפור היציבה, חיזוק שרירי הגב ושרירי הליבה.

בנוסף לישיבה, ניתן לבצע תרגילים שונים בעזרת הכדור. בידית הנשיאה של הכדור מוטבע קודQR  המאפשר כניסה לאתר הסלולארי Wellness ball בו ניתן למצוא סרטון של תרגילים ושאלון העוזר לבחור בתרגילים המתאימים לכל אחד לפי מצב הגב שלו. האפליקציה מסתנכרנת עם היומן האישי ומתריעה כאשר עליך לבצע הפסקה לצורך תרגול. בחירת תכנית התרגילים מותאמת אישית לכל משתמש וכוללת מגוון תרגילים המיועדים למשרד, לשעות הפנאי.

כדור ה WELLNESS  של טכנוג'ים מתוצרת איטליה עשוי מבד אנטי בקטריאלי הניתן לרחיצה ומעוצב בקווים אופנתיים, המתאימים לכל חלל.